Etykiety i naklejki

HOME / OFERTA / POLIGRAFIA FIRMOWA / Etykiety i naklejki

papier firmowyEtykieta to wyrób papierowy lub z folii PVC naklejany do produktu w celu zidentyfikowania lub określenia jego zawartości. Często etykiety służą działaniom marketingowym, reklamując produkt przez przyciągnięcie uwagi konsumentów. Etykieta samoprzylepna jest drukowana na materiale samoprzylepnym, np. papierze samoprzylepnym lub folii. Podłoże drukowe pokryte jest warstwą kleju od strony przylepianej do przedmiotu etykietowanego. Klej ochrania warstwa zabezpieczająca. Po jej usunięciu etykieta jest gotowa do naklejenia. Pracownia IMPRESO oferuje Państwu projekty graficzne naklejek oraz ich druk w dowolnym nakładzie z wycięciem w dowolnym kształcie.

Folia PVC jest odporna na wodę i posiada mocny klej. Doskonale nadaje się do wykonania etykiet informacyjnych, ozdobnych, tabliczek znamionowych. Zastosowanie na zewnątrz pomieszczeń: oznakowania, opisy i dekoracje w krótkim i średnim okresie czasu. Zastosowanie we wnętrzu pomieszczenia: trwałość w zasadzie nieograniczona. Powierzchnia błyszcząca, biała lub transparentna.

Papier foto jest odporny na zamoczenie a wydruki nie rozmazują się i wyglądają bardzo estetycznie. Etykiety polecamy do znakowania produktów, produkcji gadżetów reklamowych, etykiet piw, win i na wódkę weselną itp.

Papier uniwersalny. Oferujemy Państwu produkt wysokiej jakości w niepowtarzalnie atrakcyjnej cenie, czego dowodem są nasi stali bardzo zadowoleni Klienci. Papier dostępny jest w czterech wariantach: biały matowy, półbłyszczący, błyszczący oraz kolorowy. Przykładowe zastosowania etykiet uniwersalnych:
- adresowanie kopert,
- oznaczanie towarów, np. jeżeli jesteś importerem możesz bardzo niewielkim kosztem drukować opisy produktów w języku polskim (dane techniczne, składniki, sposób użycia itp.) co wymagane jest przy dopuszczeniu do sprzedaży
- organizowania dokumentów, np. segregatorów, książek, teczek, itp.
- świetnie nadają się do etykietowanie butelek z piwem, winem, itp.
- wlepki, reklama itp.

 
facebookyoutube
Copyrights © 2009-2018 IMPRESO