Wydruki archiwalne i kolekcjonerskie

HOME / OFERTA / Poligrafia artystyczna / Wydruki archiwalne i kolekcjonerskie

IMPRESO INKJET PHOTO PRINTING to fotografia w małym i w dużym formacie. Wydruki w pracowni IMPRESO to najwyższa jakość oraz trwałość wydruków na rynku. Nasz punkt usługowy oferuje kalibrowane wydruki dla najbardziej wymagających profesjonalistów. Wydruki wykonywane są w oparciu o sprzęt EPSONA wyposażony w spectroproofer X-Rite oraz media takich marek jak EPSON, ILFORD, FOMEI, Solution i Hahnemühle. Zlecenia wykonane w IMPRESO to gwarancja jakości, trwałości i powtarzalności.

Pewność jakości i trwałości wydruków IMPRESO INKJET PHOTO PRINTING, gwarantują cztery elementy:
1) Media EPSON, ILFORD, FOMEI, Solution i Hahnemühle, to najwyższej jakości, wykonane w najnowszej technologii papiery, folie, płótna. Tylko oryginalne media gwarantują, że Twój wydruk będzie trwały i nie zmieni kolorów przez kilkadziesiąt lat.
2) Tusze. Do druku wielkoformatowego stosujemy tylko oryginalne najwyższej klasy atramenty pigmentowe EPSON Ultrachrome HDX. W małym formacie oferujemy także tańszą alternatywę z niemieckiej firmy OCP. Tusze te wyróżniają się szeroką przestrzenią barwną i wysoką odpornością na blaknięcie w słońcu. Pozwalają na wierną reprodukcję pełnego zakresu kolorów drukowanego obrazu oraz dają niespotykaną do tej pory trwałość wydruków.
3) Plotery EPSON to uznane drukarki o niezrównanej jakości wykonania i druku. Oferują najwyższą precyzję na rynku, wysokie rozdzielczości, a dzięki spectroprooferowi X-Rite wysokiej próby kalibrację kolorystyczną. Ponadto obsługują dziesięcio kolorowy zestaw tuszów co umożliwia bardzo dokładne odwzorowanie 99% kolorów z palety Pantone®, zapewniając wysoką precyzję wydruków.
4) Wiedza i doświadczenie pozwalą ocenić jak dana praca zachowa się przy druku w odpowiedniej technice, na danym nośniku i w warunkach ekspozycyjnych później. Nasza pracownia wydrukuje Twoje zdjęcia, obrazy i inne prace w oparciu o te cztery elementy. Dzięki temu możesz bezpiecznie powierzyć nam wykonanie swoich prac.
> CENNIK PDF <
 
facebookyoutube
Copyrights © 2009-2018 IMPRESO